Sąd Rejonowy w Węgrowie

Aktualnie znajdujesz się na:

E-Wokanda

Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

73
Sygnatura Data Sala Wydział Skład orzekający Status
II Kp 49/24 2024-05-23
09:30
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
II K 17/23 2024-05-23
13:30
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
II K 86/24 2024-05-23
15:30
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
III Nsm 38/22 2024-05-23
11:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III Nsm 31/24 2024-05-23
10:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III Nsm 33/24 2024-05-23
14:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III RNs 21/24 2024-05-23
13:50
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III Nsm 8/24 2024-05-23
13:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III RNs 112/23 2024-05-23
13:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
II K 477/23 2024-05-23
11:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
II K 102/24 2024-05-23
12:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
II K 435/20 2024-05-23
10:15
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
III RNs 49/24 2024-05-23
14:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
III RC 28/24 2024-05-23
09:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
II K 93/24 2024-05-23
09:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
II K 516/23 2024-05-23
10:00
VIII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I C 325/23 2024-05-24
14:30
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I C 52/24 2024-05-24
14:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I Ns 79/24 2024-05-24
10:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I Ns 303/23 2024-05-24
10:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I Ns 69/24 2024-05-24
10:50
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I Co 228/23 2024-05-24
12:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I Ns 602/23 2024-05-24
12:20
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I C 228/23 2024-05-24
09:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I Co 372/23 2024-05-24
12:30
II I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 89/24 2024-05-24
09:20
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I Ns 516/22 2024-05-24
12:30
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
I Co 183/24 2024-05-24
12:00
III I Wydział Cywilny As. SR Anna Dadura-Kwasiborska
II W 211/24 2024-05-24
15:00
VII II Wydział Karny SSR Katarzyna Maglewska
I C 51/24 2024-05-27
09:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II W 408/23 2024-05-27
14:00
VII II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II K 346/23 2024-05-27
12:30
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I C 278/23 2024-05-27
12:15
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 421/22 2024-05-27
13:30
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II K 493/22 2024-05-27
09:30
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I C 246/23 2024-05-27
15:10
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 517/23 2024-05-27
10:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 49/24 2024-05-27
15:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I C 273/23 2024-05-27
13:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I C 122/23 2024-05-27
10:50
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I Ns 38/24 2024-05-27
09:10
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 502/23 2024-05-27
12:00
IV II Wydział Karny SSR Anna Konieczny
I C 244/23 2024-05-27
15:15
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II Kp 34/24 2024-05-27
09:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
II K 136/24 2024-05-27
11:00
VI II Wydział Karny SSR Monika Olszewska
I Ns 302/22 2024-05-28
11:40
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 233/22 2024-05-28
11:00
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
I C 364/23 2024-05-28
11:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I C 337/23 2024-05-28
13:20
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I C 1/24 2024-05-28
10:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 315/23 2024-05-28
14:40
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I C 216/23 2024-05-28
13:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 522/23 2024-05-28
14:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I C 266/23 2024-05-28
09:40
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
III RC 24/24 2024-05-28
10:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
I Ns 113/24 2024-05-28
15:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I Ns 310/23 2024-05-28
12:30
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
I Ns 112/24 2024-05-28
09:00
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
I C 293/23 2024-05-28
14:00
II I Wydział Cywilny SSR Izabela Iwanowska
I Ns 122/24 2024-05-28
14:20
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I C 375/23 2024-05-28
09:00
III I Wydział Cywilny SSR Adam Supeł
I C 282/23 2024-05-29
10:10
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
I C 47/24 2024-05-29
09:30
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II K 39/24 2024-05-29
08:30
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 372/23 2024-05-29
14:45
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 402/23 2024-05-29
11:30
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
I C 309/23 2024-05-29
10:00
V I Wydział Cywilny SSR Monika Charatynowicz
II Kp 37/24 2024-05-29
10:45
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II W 227/23 2024-05-29
14:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II Kop 4/24 2024-05-29
11:15
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 336/23 2024-05-29
10:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
II K 162/23 2024-05-29
09:00
I II Wydział Karny SSR Izabela Gawrysiuk-Truskalska
III RC 129/23 2024-05-30
09:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Marek Szczepanik
do góry